O mnie

Na wstępie chciałabym serdecznie powitać Cię w moich czterech kątach w Internecie.
Zacznijmy od podstaw – mam na imię Aurelia i obecnie na stałe mieszkam w Barcelonie. Po nazwie bloga możesz wywnioskować, że jestem mamą, a dokładniej mamą małego Alexa, którego narodziny poniekąd zainspirowały mnie do założenia tego bloga.

Odkąd pamiętam uwielbiam pisać. Jako jedna z niewielu w szkole zawsze chętnie pisałam zadane wypracowania, często nie mieszcząc się w wyznaczonym limicie słów. Z pasji pisania oraz miłości do Hiszpanii narodziło się pytanie – dlaczego więc nie zacząć dzielić się tym, co kocham?

I oto jestem – mama w Barcelonie gotowa do podzielenia się przemyśleniami, radami oraz doświadczeniami z życia w jednym z piękniejszych miast Europy, jednak tak odległym od ojczyzny.

Postanowiłam na blogu połączyć macierzyństwo z życiem za granicą i ciekawostkami z tak pięknego kraju, jakim jest Hiszpania. Znajdziesz u mnie informacje na temat tradycji, zwyczajów, pięknych miejsc, języka oraz mieszkańców Barcelony i Hiszpanii.

Zapraszam Cię również na mój fanpage na facebooku, na którym zamieszczam więcej prywatnych zdjęć oraz informuję o aktualizacjach na blogu. Próbuję rozwinąć się także na instagramie.

Czy uda mi się choć odrobinę zarazić Cię miłością do Barcelony? 🙂