Współpraca

Jesteś zainteresowany współpracą? Świetnie trafiłeś! Dlaczego to właśnie ze mną warto współpracować?

Mama w Barcelonie to najbardziej aktywny fanpage na Facebooku dotyczący życia w Hiszpanii. Treści przekazywane są w sposób kreatywny, zabawny i przyjemny dla czytelnika.

Blog jest jednym z najbardziej popularnych portali, na którym znaleźć można informacje na temat życia codziennego, tradycji, przeprowadzki, czy wakacji w Hiszpanii oraz języka hiszpańskiego. Skupiam się także na emigracji samej w sobie, dzieląc się odczuciami, przeżyciami i poruszając zagadnienia problemów, z którymi boryka się każdy emigrant. BLog jest jedyną stroną, która skupia w sobie tak wiele tematów, a tak precyzyjnie opisanych.

Jestem współautorką książki pod tytułem Świat według Polki wydanej przez Klub Polek.

Wystąpiłam w roli prelegenta na XII Edycji Dni Hiszpańskich w Białymstoku, gdzie miałam okazję opowiedzieć o codzienności w Barcelonie.

Zaletą na pewno jest to, iż promowane produkty trafią do odbiorców zarówno z Polski, jak i z Hiszpanii (oraz innych krajów), przez wzgląd na charakter prowadzonego przeze mnie bloga.

Ogromnym walorem bloga są jego aktywni czytelnicy, którzy chętnie udzielają się na poruszane na nim tematy, utożsamiają się z tekstami, uważają je często za niezmiernie pomocne oraz zwyczajnie lubią czytać umieszczane na nim artykuły, czego dowodem może być kilka poniższych wypowiedzi:

Ostatnie miesięczne statystyki bloga:

 

 

 

Dodatkowo ruch generuje Facebook, na którym obecnie znajduje się 5250 stałych, autentycznych użytkowników. Pod koniec kwietnia blog zmienił adres internetowy oraz przeniósł się na własną domenę, stąd konieczność budowania nowych statystyk. Jednakże poprzedni blog w ciągu roku zdobył prawie 350 tysięcy odsłon:


Blog z każdym dniem poszerza swą popularność zdobywając nowych czytelników. Statystyki dostępne są na Google Analytics. Dodatkowym atutem jest fakt, iż każdy post udostępniany jest przez portale, strony i witryny internetowe o podobnej tematyce.

 

Marki, które mi zaufały i podjęły ze mną współpracę:

Zapraszam do kontaktu!

Zapoznam się z każdą ofertą.