Zwiedzanie Barcelony

Wybierasz się na wakacje do Barcelony i nie wiesz, jak zaplanować urlop, ani od czego zacząć zwiedzanie? Nie musisz się już dłużej martwić! Świetnie trafiłeś, bo ja bardzo chętnie Ci w tym pomogę.

Przygotuję plan zwiedzania na podstawie wytypowanych przez Ciebie zainteresowań i miejsc, które chciałbyś zobaczyć. Krok po kroku tak, abyś nie tracił czasu na zbędne błądzenie po mieście w poszukiwaniu komunikacji miejskiej i tak abyś nie musiał krążyć po Barcelonie, a zobaczył wszystko warte uwagi w odpowiedniej kolejności.

Zajmę się wszystkim. Muzea, zabytki, katedry, ogrody, restauracje, bary i nawet dyskoteki. A dla najmłodszych, choć i tych starszych również parki rozrywki i parki wodne.

Podpowiem Ci, gdzie zjeść tanio i smacznie, gdzie warto wyskoczyć na piwo, czy w którym barze zjesz typowo hiszpańskie i katalońskie tapas. Zarekomenduję Ci najpiękniejsze plaże, na których spotkasz mniej turystów, kamieni i śmieci. Przy każdym zabytku dopiszę cenę biletów tak, abyś wiedział, na co się przygotować oraz podeślę listę muzeów, do których w dane dni (lub zawsze) wejdziesz zupełnie za darmo. Dodatkowo zaopatrzę Cię w listę najpotrzebniejszych zwrotów w języku hiszpańskim tak, abyś w razie konieczności mógł się dogadać i takim sposobem np. poprosić kelnera, aby w daniu nie było cebuli, ponieważ jesteś na nią uczulony. Pamiętaj, że nie wszyscy Hiszpanie mówią po angielsku.

Nie wahaj się, zaoszczędź czasu oraz niepotrzebnych nerwów i napisz do mnie zawierając w mailu kilka słów o sobie i o tym, co chciałbyś najbardziej
zobaczyć, o Twoich zainteresowań i oczekiwaniach oraz ewentualnych informacjach dodatkowych.

Zapewniam Cię, że nie będziesz żałował i do Barcelony przylecisz zaopatrzony w świetny plan zwiedzania krok po kroku bez zbędnego stresu zawierający najciekawsze do zobaczenia miejsca, ale również rozrywki i atrakcje, które oferuje Barcelona. A z miastem pożegnasz się z uśmiechem na twarzy i z obietnicą powrotu.

Tak, jest przecież wiele stron internetowych, czy przewodników, w których przeczytasz, co warto zwiedzić w Barcelonie. Żaden jednak nie oferuje dokładnego i skrupulatnego planu tak, aby zaoszczędzić czas i zobaczyć jak najwięcej, krok po kroku, bez konieczności przemierzania Barcelony w jedną i w drugą stronę w poszukiwaniu opisanych miejsc. Taki plan oferuję Ci właśnie ja.

Zapraszam do kontaktu, aby omówić cenę oraz szczegóły!

Kontakt: aureliapolec35@gmail.com – nie wahaj się, napisz do mnie!